(Фото) Елена Ристеска им посака добра ноќ на фановите во секси ноќница

1618 Views Јули 30, 2018 Забава Никола Осило
Share

Една од најафирмираните македонски поп-пејачки Елена Ристеска уште еднаш покажа дека изгледа прекрасно објавувајќи фотографија на која во секси ноќница им посакува добра ноќ на своите фејсбук-фанови.

Фото: Фејсбук/Елена Ристеска

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

20 регионални телевизии лани оствариле приходи од 102,38 милиони денари

Во текот на 2017 година програма на регионално ниво емитуваа вкупно 26 телевизии. Во анализата на Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги анализирани се податоците за економското работење

ВРВ